Petra Maričić osvojla srebro u MAX BK Concordia ligu

Petra Maričić, članica badmintonskog kluba Zadar, osvojila je srebro na MAX BK Concordia ligi!

25.02.2023. u Badminton centru MAX, BK Concordia i Kawasaki badminton Adria organizirali su rekreativni turnir u sklopu MAX BK CONCORDIA lige. Na turnirima su sudjelovala 102 igrača u svim disciplinama, tj. MS, MD, WS, WD i XD. Turnir se igrao u 2 kategorije A (napredni) i B (rekreativci).

Petra je sudjelovala na WD ( partner iz BK Purger) i XD ( partner iz BK Concordia). Nije imala puno sreće u XD i izgubila je u grupnom stanju. WD je međutim bio veliki uspjeh za par. Dobili su sve svoje utakmice u grupnoj fazi i završili 1. u svojoj skupini. U glavnom turniru stigli su do finala i osigurali srebrnu medalju.

Rezultati su dostupni online na turnirskom softveru.

Više slika je Kawasaki badminton Adria facebook stranica.